[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Он-лайн и офф-лайн турніри на чеському плагіні в РБР
Он-лайн и офф-лайн турніри на чеському плагіні в РБР
sashaДата: Понеділок, 21 Тра 2007, 14:49 | Сообщение # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку даю інструкцію:
Quote
Инструкция для новичка(Updated)

--------------------------------------------------------------------------------

Абсолютным хитом нашего форума являеться вопрос: Я хочу ездить с вами, что же мне для этого надо? Надеюсь нижеизложенный материал даст вам ответ на этот непростой вопрос

1. Собственно сама игра - Richard Burns Rally.
2. Оригинальный английский патч. После установки этого патча игра станет английской, во избежании этого, вам до установки патча необходимо сохранить где-то файл strings.rbz из директории с игрой, после установки патча этот файл надо переписать назад заменив существующий.
(Внимание - Буковский патч не подходит)
3. Зарегистрироваться здесь - http://speed.onlinegames.cz/rbr/foru...?mode=register
4. Скачать вот этот маленький файлик - http://rbr.onlinegames.cz/dl.php?dlid=44

Итак, вы уже почти готовы
Скаченный плагин позволяет принимать участие как в онлайн турнирах, так и в оффлайн.

Далее для онлайна -

1. Заходим в интернет
2. Выключаем все програмы отбирающие траффик. Не забываем про фаерволы если таковые имеються в системе.
3. Запускаем игру
4. Заходим в игре в меню опции -> плагины -> Rbr Tournament -> Online Tournaments
5. Набиваем логин который вы использовали при регистрации
6. Вводим пароль который вы использовали при регистрации

Пункты 5 и 6 можно автоматизировать путем добавления в файл RichardBurnsRally.ini следующих строк:
[RBRTMSettings]
AutoLoginName = имя
AutoLoginPassword = пароль

7. Из списка появившехся серверов выбираем нужный. Если для выбранного вами сервера требуеться пароль - вводим его(если знаем есстественно)
8. Выбираем что дадут - афто, покрышки, заранее подготовленные настройки и вперед.

Для Оффлайна -

1. Загружаем список турниров -
http://speed.onlinegames.cz/rbr/inde...ct=tourmntslst
2. Кликаем на название понравившегося (или искомого)
3. Кликаем Enter tournament. Скачиваем предложенный файл.
4. В папке Plugins, находящейся в директории с игрой создаем паку - Rbrtm, куда скидываем полученный файл.
5. Запускаем игру
6. Заходим в игре в меню опции -> плагины -> Rbr Tournament -> Offline Tournaments "название турнира (такое же как название полученного файла)"
7. Выбираем что дадут - афто, покрышки, заранее подготовленные настройки и вперед.
8. Снова заходим на сайт и из списка турниров выбираем тот в котором мы участвовали
9. Кликаем на него
10. Жмем Send results, и отсылаем файл с результатами. Смотри пункт 4.




 
sashaДата: Вівторок, 22 Тра 2007, 10:53 | Сообщение # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ну як тобі траса Прібам?


 
sashaДата: Четвер, 24 Тра 2007, 21:44 | Сообщение # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Зареєстрував на чеському сайті команду - NUNG Rally Team.
Якщо надумаєш зареєструватися на тому сайті - ласкаво просимо в команду. biggrin



 
RulyajanДата: П`ятниця, 25 Тра 2007, 14:33 | Сообщение # 4
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Я б із задоволенням, але зараз кінець семестру... Ну це по типу як в бугалтера підготовка річного звіту у податкову... smile Часу не маю завсім... Хіба час від часу штурмую асфальт в Річарді....

 
RulyajanДата: Четвер, 05 Лип 2007, 15:16 | Сообщение # 5
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Встановив плагій. Наби працює нормально. good Причина збою була у тому, що плагін "хотів" щоб фізика була у файлі *.rbz, а не у папці. Відповідно питання:
1) звідки стягнути "Прібам" та ще інші коректні траси, якщо такі є;
2) як мені попасти у "нашу" команду NUNG;


 
sashaДата: Четвер, 05 Лип 2007, 16:30 | Сообщение # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
1) Прібам і школу-2, яку часто використовують в турнірі можна скачати на ческому сайті:
Школа-2
Прібам
2) Вибираєш в меню Team list появиться куча команд. Шукаєш НУНГ, і нажимаєш на скрепку лівіше від назви команди. Через деякий час тебе додадуть.



 
sashaДата: Четвер, 05 Лип 2007, 16:35 | Сообщение # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Останнім часом більшість турнірів під паролем angry . Тому перед тим як запустити гру, зайди на сайт плагіна http://rbr.onlineracing.cz в розділ Tournaments і вибери собі турнір, який немає пароля (немає ключіка) і складається з невеликої кількості допів (Stages count). Запамятай або запиши назву і в грі вибери їх.


 
RulyajanДата: Четвер, 05 Лип 2007, 17:57 | Сообщение # 8
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Дякую... От я і приєднався до онлайн спільноти... smile
Проїхав для проби турнір "gravel stage" із результатом 14.53.92. У грі показало що був 24 із 54, але в таблиці писало 45. Скажу зовсім інші відчуття, коли розумієш, що права на помилку немає. Неможливий хотлап... Може ще пройду якись турнір.


 
sashaДата: Четвер, 05 Лип 2007, 18:28 | Сообщение # 9
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
У грі показало що був 24 із 54, але в таблиці писало 45.

Ти дійсно прийшов 24. Тільки серед машин ВРЦ (чому Subaru Impreza 2000 - ВРЦшна???), а в загальному заліку ти 45.
Я тоже зараз проїду :).



 
sashaДата: Четвер, 05 Лип 2007, 18:31 | Сообщение # 10
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Нормально їдеш на Hrrrrr117 smile
П.С. А чому ти собі в профілі не поставив громадянство УКРАЇНА?



 
RulyajanДата: П`ятниця, 06 Лип 2007, 09:25 | Сообщение # 11
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Hrrrrr117. На трьох перших допах було ніби все нормально. Я перестраховувався, їхав дуже акуратно. В результаті займав пяте місце... До четрертого було "як до канадського кордону", а от екіпаж на шостому місці дихав мені у спину. На четвертому допі мій співробітник ішовши до дому подав мені руку попрощатися. Я відповів, що не можу, типу "вибачєй", а він мене за руку... якою я керував... в результаті потрійна бочка... підвіска в драбадан... Після 4-го допу був 20-ти хвилинний сервіс. Дещо встиг відремонтувати, проте машина управлялася погано. Ще й до того всього я дуже рознервувався і про нормальну ізду можна було забути.. Тому добре, що хоть но 6-му місці втримався...

Бачу ти на 9-му місці. Супер, вітаю... Опиши і твій заїзд...




Повідомлення відредактував Rulyajan - П`ятниця, 06 Лип 2007, 09:33
 
sashaДата: П`ятниця, 06 Лип 2007, 09:49 | Сообщение # 12
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
Бачу ти на 9-му місці. Супер, вітаю... Опиши і твій заїзд...

А шо тут відписувати. Для мене сніг - трохи краще, ніж асфальт. Їхав на дефолтних настройках на форді. Кілька бочок на снігу для мене традиція angry . Десь на 4 чи на 5 допі так перевернувся, що заднє ліве колесо було під кутом 45 градусів до номального положення.
Якось доїхав.
Тобі має бути обідно, тому що ти міг бути 5, програвши чеху 15 сек на останньому допі і в підсумку програв йому 13 сек.
А я опинився в мертвій зоні - ні туди, ні сюди.
На вихідних буду їхати російский літній кубок. Там 12 допів. Буду старатися доїхати. Правда треба з настройками побавитись.



 
RulyajanДата: П`ятниця, 06 Лип 2007, 10:44 | Сообщение # 13
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Спробував їхати Hrrrrrr116. Вилетіла гра angry . Захочеш сам подивися.... обідняк... а на 4-му допі взяв друге місце....

 
sashaДата: П`ятниця, 06 Лип 2007, 11:24 | Сообщение # 14
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Да. Обідно тобі має бути. Непогано йшов. Піднявся на 4 позицію. cry
Я цей турнір не буду їхати. Австралію не люблю. angry





Повідомлення відредактував sasha - П`ятниця, 06 Лип 2007, 11:25
 
RulyajanДата: П`ятниця, 06 Лип 2007, 15:43 | Сообщение # 15
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Ще проїхав RBRC Round 6-Great.......(moderate)

 
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Он-лайн и офф-лайн турніри на чеському плагіні в РБР
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: