[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Richard Burns Rally
RulyajanДата: Вівторок, 17 Жов 2006, 16:57 | Сообщение # 1
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Все по грі у сьому місці....

 
RulyajanДата: Вівторок, 17 Жов 2006, 17:06 | Сообщение # 2
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Adminu
Давай сюда скидай реплеї + фантоми.... але не з руского форума і не з бхмотоспорту...
Свої... кровні... Скоро наїжджу свої то скину....


 
sashaДата: Середа, 18 Жов 2006, 00:35 | Сообщение # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре як тільки проїду кілька трас з нормальним часом то й виложу тут. А то я зараз трохи в чемпіонаті ізджу - там результати трохи нижчі чомусь biggrin


 
RulyajanДата: Середа, 18 Жов 2006, 09:51 | Сообщение # 4
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
У мене в чемпіонаті також гірші результати... До речі давай обміняємося фантомами і реплеями з чемпіонату.... Це буде набагато цікавіше ніж хотлап!!!

 
sashaДата: Середа, 18 Жов 2006, 15:58 | Сообщение # 5
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре. Завтра проїду кілька трас в чемпіонаті - то буде Велика Британія, бо я почав новий сезон. smile


 
sashaДата: П`ятниця, 20 Жов 2006, 00:08 | Сообщение # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Значить так. Почав я новий сезон в РБР і буду тут писати про його результати (напевно тільки більш-менш нормальні результати smile ) і викладати тут повтори.

Quote (SS1. Harwood Forest II )
Йшов дощ і тому їхав трохи обережно. Тому результат м'ягко кажучи не дуже - 10 місце (час - 04:41.55). Кращий результат серед пілотів - 4:28.48. Нище додаю повтор цього етапу.

Прикріплення: 33228329.zip (593.6 Kb)



 
sashaДата: П`ятниця, 20 Жов 2006, 00:17 | Сообщение # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (SS2. Harwood Forest)
На другому етапі не вгадав з резиною - взяв комбіновані покришки (боявся що піде дощ). А більшість пілотів завдяки компу взяли суху резину biggrin . Результат - 12 місце. 04:18.15. Кращий результат - 04:13.20.
Прикріплення: 21044814.zip (543.4 Kb)



 
sashaДата: П`ятниця, 20 Жов 2006, 00:26 | Сообщение # 8
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ss3)
Нарешті проїхав так, як цього завжди хочеться - 1 місце. Треба сказати, що в мене було кілька невеликих помилок, які забрали десь 5-10 сек. Але і так добре smile . Час за який я пройшов етап - 02:59.34.
Прикріплення: 05724173.zip (377.3 Kb)





Повідомлення відредактував sasha - Субота, 21 Жов 2006, 21:37
 
RulyajanДата: П`ятниця, 20 Жов 2006, 09:20 | Сообщение # 9
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Твої реплеї поскачував... Я на даному етапі у штатах... Пройшов "Фрейзер" ніби пристойно (2:08:**, майже 2:09), але цього стало тільки на 4-те місце.. Трохи перегальмував на тих швидких поворотах, що ідуть перед заїздом у ліс...
Реплея, на жаль, не записав.. Якшо чуваки будуть перти на такій швидкості то не бучити мені у штатах першого місця як своїх вух...


 
sashaДата: Субота, 21 Жов 2006, 21:36 | Сообщение # 10
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ss4. Falstone)
Знову приїхав на 1 місці. По ходу програвав (на другій відмітці - 7 сек.), але на останньому відрізку відігрався. Час - 04:56.24. Були помилки (як без них biggrin ) які можна побачити на ріплеї.
Прикріплення: 20745076.zip (632.8 Kb)



 
RulyajanДата: Понеділок, 23 Жов 2006, 12:44 | Сообщение # 11
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Напишу і про свій чемпіонат, а точніше “Рамада Експрес Ралі”. SS1 “Фрейзер Уелс”. Проїздом, в принципі, задоволений. Впевнений що виклався на всі 100. Час ніби був не поганий але тільки четверте місце. Хотлапити не став, кращого результату все одно не покажу. SS2 “Проспект Рідж 2”. Дану трасу пристойно хотлапив. Причина: тупі вильоти із траси через вибоїни на дорозі (майже перед кінцем при з’їзді із горбу у лісі). Завжди забував скинути вчасно газу. Проте той раз що я записав був також не найкращий. Два вильота (до повної зупинки об дерева). Пробитий радіатор, зіпсована коробка, купа поломок, зате 1-ше місце – от такий результат. SS3 “Діамонд Грік 2”. Часу на ремонт підвіски не залишилось. А ця траса дуже швидка, тому було важко “зловити” болід на трасі. Форда тягнуло у право. Відчував, що на кожному швидкому повороті втрачав час. Пару раз захотлапив. Проте доїхав із другим результатом, який і зафіксував. SS4 “Хуалапаі Нейшн”. Хоть болід перебував у “роздовбаному” стані але це моя улюблена траса. В результаті 1-ше місце + 7-ми секундний запас.
Прикріплення: 42672210.zip (880.7 Kb)


 
sashaДата: Четвер, 26 Жов 2006, 00:05 | Сообщение # 12
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ss5 ChirdonheadII
Таке враження що я перший раз їду по цій трасі - настільки вона незнайома. Тому уважно слухав стенограму і їхав десь на 60-70% своїх можливостей. Тому і результат не дуже хороший - 04:15.17, тоді як у переможця цього допу Льоба - 04:03.60.
В загальному заліку міцно засів на 3 місці. Думаю поки це непоганий результат - треба без зривів пройти останній доп і подіум гарантований (ще краще буде якщо Льоб або Солберг зійдуть smile ).



 
RulyajanДата: Четвер, 26 Жов 2006, 12:59 | Сообщение # 13
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Переглянув всі твої реплеї. Скажу пару слів. Ідеш ти подібно до мене, зберігаєш плавність ходу, часто не гальмуєш і не прискорюєшся, в результаті не втрачаєш лишній час. Доп “Шефер Чілд” взагалі пройдений у вкрай бойовому темпі (помойму найкраще зі всіх чотирьох). Мені сподобалось, що на кожній трасі, чим блище до кінця, тим більше ти накручуєш темп. На трасах під час дощу, щось не зміг знайти нормального контакту із трасою. Особливо у “Фальстоуні” перша тритина допу пройдена майже по обочині...Напевно “пролетів” із вибором шин.

І так, продовжую чемпіонат. “Рамада Експрес Ралі”. SS5 “Проспект Рідж”. На даному допі не виходило викластися на 100 відсотків. Не знаю, що заважало. Їхав в помірному темпі. В принципі перше місце, але сильний боковий удар в ліво (побачиш на реплеї) пошкодив підвіску. SS6 “Діамонд Грік”. І знову після “Проспекта” швидка траса. Болід сильно тягне у ліво, 6-ї передачі навіть не вмикав, бо леть міг його зловити. Приїхав шостим, але комп зробив мені “подарунок”, деякий МакКензі, що не давав мені вільно дихнути ціле ралі і наступав буквально на задній бампер, приїхав аж на 20 секунд пізніше. В результаті перше місце на даному ралі. Не сказав би що легко дісталося.

Прикріплення: 76025611.zip (568.2 Kb)


 
RulyajanДата: Четвер, 26 Жов 2006, 13:00 | Сообщение # 14
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Ще ренлей
Прикріплення: 99713324.zip (423.1 Kb)


 
RulyajanДата: Четвер, 26 Жов 2006, 13:08 | Сообщение # 15
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
"Монтбланк Ралі", SS1 "Бізан". Проїхав із першого разу. Чесно кажучи проходженням задоволений, вдалося відчути контакт із дорогою. Результат, як і завжди на асфальті, кепський, але його хватило на третє місце. Перегравати не буду, адже головний "ворог" МакКензі проїхав ще гірше.

Пришли реплей по ss5 ChirdonheadII...

P.S. На БХ є нова Імпреза 06 WRC....

Прикріплення: 68466845.zip (669.4 Kb)


 
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Пошук: