[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Richard Burns Rally
sashaДата: Четвер, 26 Жов 2006, 19:00 | Сообщение # 16
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
проїха останню трасу в англії. не дуже добре (навіть ріплей не записав), але зберіг за собою 3 місце.


 
sashaДата: Четвер, 26 Жов 2006, 19:10 | Сообщение # 17
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Рыплей СhirdonheadII
Прикріплення: 59280837.zip (532.9 Kb)



 
sashaДата: П`ятниця, 27 Жов 2006, 23:18 | Сообщение # 18
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Одже гран-прі Японії (тіпа раллі Хокайдо).

ss1 Sipirkakim
Показав всім де раки зимують. Привіз 22 секунди найближчому переслідувачу - Гронхольму. Результат - 06:03.03.
Лідери сезону - Лоєб і Солберг приїхали відповідно 6 і 5-ми, з результатами за 06:30.**.
Цю трасу я проїхав не ідеально - міг би і краще. На результат вплинули мабуть дві речі:
- йшов дощ і інколи не було контакту з трасою (хоч і резина була дощова);
- на початку машину занесло в кущі і я отримав правий боковий удар (на повторі буде видно).

Прикріплення: 19845945.zip (733.5 Kb)



 
sashaДата: П`ятниця, 27 Жов 2006, 23:28 | Сообщение # 19
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ss2 Noiker
Славнозвісні 13 км.
Намагався проїхати максимально швидко, але всерівно приїхав аж на 9 місці відставши десь на 25 секунд.
Добре що при цьому зберіг за собою 1 місце.
Щодо самої траси то на першому контрольному пункті я програв лідеру аж 17 секунд. Це і стало визначальним моментом.
На другому відрізку я трохи додав в швидкості, щоб відігратися хоч трохи. Мені це в деякій мірі вдалося - програвав я вже 14 секунд.
Але на третьому відрізку зробив декілька незначних помилок,через які я і втратив ще 11 секунд.
Доречі результат - 09:14.97 - став моїм новим особистим рекордом.



 
sashaДата: П`ятниця, 27 Жов 2006, 23:33 | Сообщение # 20
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ss3 Tanner
Не люблю я цю трасу. Хоч вона і маленька (відносно з Noikerом), але в першій спробі умудрився вилетіти і програти більше 20 секунд.
Перший відрізок на цій трасі мені легко дається (в квік раллі майже завжди випереджаю графік рекорду траси), а на другому починаються проблеми.
Там є кілька поворотів на 90 градусів і одна шпилька, які мені важкопроходити (завжди мене кидає на зовнішній радіус, часто аж в кущі - на повторі видно).
Але ще більш незручний для мене останній відрізок - там де зліва обрив і кілька поворотів під 90 градусів.
Думаю мені пощастило приїхати другим після Лоєба. Мій результат - 03:22.51 (мій рекорд - 03:19.95), в Лоєба - 03:21.08.
Отже мені вдалося зберегти 1 місце (так би і далі).



 
sashaДата: П`ятниця, 27 Жов 2006, 23:40 | Сообщение # 21
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Повтори:
Noiker
Tanner



 
sashaДата: П`ятниця, 27 Жов 2006, 23:41 | Сообщение # 22
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Наступна траса - ss4 - Noiker II
Це знову 13 км. При чому ще й буде дощ. (може це буде мені на руку).
А поки що за підсумками трьох етапів такі результати:
1. Pidlusky - 18:40.88
2. Gronholm - 18:45.24
3. Loeb - 18:46.00
4. Galli - 19:19.14



 
RulyajanДата: Субота, 28 Жов 2006, 15:40 | Сообщение # 23
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Твої повтори поскачував, буду дивитися. Щодо "Таннера", то я цей доп також не люблю, і не зважаючи на незначну відстань не можу на ньому показати пристойний результат. Так як і ти думаю, що багато часу втрачаю на ділянці де з ліва обрив а з права відвісна стіна... Відчуваю що в цьому місці завжди перегальмовую, а по іншому не можу. До речі, я в Японії взяв 2-ге місце.

 
sashaДата: Неділя, 29 Жов 2006, 00:39 | Сообщение # 24
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті подивився твої повтори.
Мені здалося що на Dimon Creek (not Greek) - Диявольська Бухта - ти на старті був не дуже швидкий. Мобуть далися в знаки пошкодження на попередній трасі - тебе постійно тягнуло вліво. Але під кінець здається розігнався і тримав високу швидкість.

А французку трасу ти пройшов супер. Я про таке поки тільки мріяти можу (в чемпіонаті сподіватися на вильоти суперника і на максимум 7-8 місце smile ). Достатньо сказати шо в тебе результат - 4:45.51, а мій кращий на цій трасі - 5:43.66 - майже хвилина.
В тебе тільки одна явна помилка була (коли на шпильці тебе занесло і ти був змушений зупинитися). В мене таких помилок НАБАГАТО більше sad . Одну шпильку прохожу класно, на другій - вріжусь в паркан, або мене винесе далеко на траву.



 
RulyajanДата: Понеділок, 30 Жов 2006, 17:07 | Сообщение # 25
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Твої повтори також передивився. Ти добряче прогресуєш і "дитячих" помилок не робиш. Єдина, стандартна для твого "стажу", непотрібне відгальмовування на швидких поворотах та швидких прямих ділянках. У мене це також є... Щоб позбутися напевно РБР треба шпіляти 25 годин на добу.
“Монт Бланк Ралі”. SS2 “Джукс Верте 2”. Результат цього допу показав – 3-тє місце на “Бізан” була випадковість. Ніяк не можу підібрати настройки. На “дефолтних” болід стійкий, передбачуваний у управлінні, але “тупо” входить в повороти. Доводиться сильно відгальмовуватися. На “власних” настройках – дуже “гострий” у керуванні, але варто на невеликій швидкості відкоригувати траєкторію, зразу попадає у спін. Неможливо їхати. Спробував знайти “золоту середину” – не виходить. Коротше, подивися на повторі. SS3 “Кот д’Аброз ІІ”. Пішов дощ. Їхав акуратно, хоча це не допомогло уникнути пати-трійки пристойних ударів. Час був четвертий, але на сервісі я взявся за голову. Навіть повтор не зберіг. Не знаю на чому буду їхати далі. SS4, SS5, SS6. Скажу все за одним разом. На всіх допах крім останнього ішов дощ. Їхати було дуже важко, але і “комп’ютерним пілотам” були не переливки. На SS4 (11 км) всі надзвичайно «розтягнулися» із інтервалом до 15 с, а мій головний ворог МакКензі взагалі втратив біля 20 с. На SS5 та SS6 він мені привозив десь по 7-10 с, але цього не вистачило, у мене 3-тє у нього 4-те місце. Перед «Раллі Канбера» я його випереджаю на 9-ть очків.

P.S. Назви допів кумедні, але ти зрозумієш. Далі ідуть відповідні повтори.

Прикріплення: 94089570.zip (439.9 Kb)


 
RulyajanДата: Понеділок, 30 Жов 2006, 17:09 | Сообщение # 26
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Повтор
Прикріплення: 79492324.zip (707.7 Kb)


 
RulyajanДата: Понеділок, 30 Жов 2006, 17:10 | Сообщение # 27
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Ще повтор
Прикріплення: 62409000.zip (832.8 Kb)


 
RulyajanДата: Понеділок, 30 Жов 2006, 17:12 | Сообщение # 28
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
І ще, чекаю на твої повтори, коментарі... На якому ти раллі, який у заліковому протоколі...



Повідомлення відредактував Rulyajan - Понеділок, 30 Жов 2006, 17:16
 
sashaДата: Четвер, 02 Лис 2006, 01:28 | Сообщение # 29
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ss4 NoikerІІ
Нарешті пройшов NoikerІІ.
Час - 9:39.31, це на кілька сотих секунд краще ніж в Льоба (9:39.98).
А Гронхольм мені програв 5 секунд.
Пройшов практично без помилок. Лише іноді мене викидало на мокру траву - там і були невеликі проблеми.
Всю трасу проїхав в однаковому темпі, і тільки на фініші трохи додав.

ss5 TannerІІ
Все та ж нелюбима коротка траса (тільки вже в другий бік).
Результат не дуже високий - 6:29.42 (6 місце), але на 3 сек. краще за Льоба biggrin .
Перед останнім допом на 1 місце реально претендують троє - я, Льоб і Гронхольм.

ss6 Pirka Мenoko
До фінішу цього раллі доїхали тільки 7 екіпажів.
Останній доп я проїхав погано - 5:43.37 (хоч це і став мій кращий результат).
Але по ходу гонки я контролював час суперників (я ж їхав останнім). Постійно програвав близько 3 сек., і підсумку Льобу програв 4 сек, а Гронхольму менше секунди.

Одже я ПЕРЕМОЖЕЦЬ раллі ХОКАЙДО biggrin .



 
sashaДата: Четвер, 02 Лис 2006, 01:38 | Сообщение # 30
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Ссилки на повтори:
NoikerII
TannerII
Pirka Menoko







Повідомлення відредактував sasha - Четвер, 02 Лис 2006, 01:39
 
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Пошук: