[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Richard Burns Rally
RulyajanДата: Четвер, 23 Лис 2006, 11:42 | Сообщение # 46
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Rulyajan)
Надії на перше місце у Австралії пропали...Не чайно зберіг поганий результата... Хоча Чемпіонат "Чемпіон" виграв Ху-уу.....Накінець-то...

Факт, що я "віддав без бою" два останні допи в Австралії не давав спокійно заснути. І хоча чемпіонат був виграний, хотілося таки зайняти перше місце ще й на "Субару раллі Канберра". Благо, я зберіг профіль, який дозволив мені перехотлапити ці допи. Повтори я записав, але поки на роботу не приніс. В двох словах.
SS5 "Майнешафт". У місці, де з ліва обрив особливо не ризикував, зате у лісі давав, як то кажуть, по повній. На трампліні відгальмувався, що не пошкодити болід. В результаті другий час (6.17.з копійками). Пеоший - 6.17 без копійок... Так що богато не втратив.
SS6 "Іст-Вест ІІ". Вдалося викластися на всі 100. 1-ше місце і "дарунок" найблищому переслідувачу 20 с.
В результатів виграно раллі у Австралії із запасом у пів хвилини... Ну і в придачу чемпіонат...


 
sashaДата: Четвер, 07 Гру 2006, 09:10 | Сообщение # 47
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
в мене зараз часу багато нема, тому поки в мене перерва в чемпіонаті. як випаде перший сніг - то пройду Фінляндію smile


 
sashaДата: Неділя, 10 Гру 2006, 00:22 | Сообщение # 48
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Одже я продовжую свій чемпіонат.
Раллі Фінляндія
Сьогодні тільки розкажу про три спецучастки, а в понеділок вилоху їх (зараз не можу бо йде закачка великого листа (8Мб) smile ).
SS1 Mustaselka.
Проїхав погано - не було нормального щеплення з дорогою. На першому відрізку програв 3 сек. льобу, а коли побачив що на другому виграв 1 сек розслабився і поплатився - вилетів (побачиш на повторі). Але, як ти кажеш, хотлапити не став а поїхав далі. В підсумку приїхав 4. Програв Гронхольму 17 сек. (мій час - 6:39.25)
SS2 Kaihuavaara
Знову приїхав не дуже вдало. Але під кінець почав відчувати дорогу - і це радує (мабуть звикаю до особливостей снігових трас). Приїхав швидше ніж Льоб і перемістився на 3 місце в заліку раллі smile . Час - 4:53.63
SS3 Sikakama
Як на мене то на цый трасі показав свою кращу їзду. Правда і інші гонщики не пасли задніх (во комп гад angry ). Але я сам винен інколи я часто перестраховувався - гальмував і скидав швидкість коли можна було б додати газу. В підсумку 7 результат (6:50.20), 4 в заліку.



 
sashaДата: Понеділок, 11 Гру 2006, 12:15 | Сообщение # 49
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Обіцяні повтори smile
1 - тут
2 - тут
3 - тут
***********************************************
і ще таке. в мене чемпіонат почав шось часто вилітати. Спочатку два рази вилітало при перельоті з англії (тіпа бази команди) в фінляндію, кілька разів при переході на наступний спецвідрізок. angry
Може це через те,що я поставив іншу міцубу? бо вилітає тільки чемпіонат (я думаю що гра в чемпіонаті привязується до моделей балідів і тому в мене вилітає).



 
RulyajanДата: Вівторок, 12 Гру 2006, 17:17 | Сообщение # 50
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sasha)
ще таке. в мене чемпіонат почав шось часто вилітати

Не думаю, що то через Міцубу... У мене, в принципі, також час від часу вилітає.. Але жити можна... Поскачував твої повтори...
SS1: Да, удар об дерево вийшов пристойний. Повезло що не пошкодив радіатор.
SS2: Прогрес на "ліцо"
SS3: Пройдено не пара до попередніх двох допів, ТРУЧЕ... А той виліт, блище до кінця, я думав що тут буде тобі капут... Але ти майстерно вирулив...

Про свій теперішній чемпіонат, писати, в принципі нічого... Проходжу на рівні "Новачок", щоб виграти всі раллі і відкрити Субару Імпреза WRC 2000. Іду "неохайно", бо не має мотивації, все одно на кожному допі приводжу суперникам по хвилині...(таке б на складніших рівнях зробити було б важко)




Повідомлення відредактував Rulyajan - Вівторок, 12 Гру 2006, 18:03
 
sashaДата: Вівторок, 12 Гру 2006, 17:21 | Сообщение # 51
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ти впевнений? а то вже аж надто часто вилітає. angry


 
RulyajanДата: Вівторок, 12 Гру 2006, 17:42 | Сообщение # 52
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
То викинь її геть. Все одно свій ХАЛЯВА-чемпіонат я дограю, а надалі проходити нею чемпіонати на серйозних рівнях складності не буду... Бо вона хоть і на вигляд прикольна та по управлінню не дуже....

 
sashaДата: Вівторок, 12 Гру 2006, 23:25 | Сообщение # 53
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Блін, не можу знайти в себе ту Міцубу. Я б скачав, але не можу знайти. Завтра ще раз пошукаю.


 
RulyajanДата: Середа, 13 Гру 2006, 14:23 | Сообщение # 54
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Бачив ?
http://rbrally.gamenavigator.ru/forum/showthread.php?t=1022&page=2


 
sashaДата: Середа, 13 Гру 2006, 16:06 | Сообщение # 55
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
особливо мені сподобався цей скрін
фокус





Повідомлення відредактував sasha - Середа, 13 Гру 2006, 16:08
 
sashaДата: Субота, 16 Гру 2006, 00:49 | Сообщение # 56
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
- прикольний скрін (особливо прикольна легенда у штурмана) happy


 
sashaДата: Неділя, 17 Гру 2006, 17:41 | Сообщение # 57
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Поставив собі назад той Міцубіші і тепер не вилітає smile
****************************************************************
І так я продовжую чемпіонат. Фінлядія:
ss4 Autiovaara
Досить непрогано пройшов. Час - 4:18.32 (при хорошій погоді кращий час - 4:06).
Показав кращий час на цьому відрізку. Привіз 3 секунди другому Льобу. Зробив кілька помилок. На 1 і 2 відрізку їхав дуже обережно, бо до того кілька разів розбивав сильно болід. sad . Але в кінці трохи додав. В загалному заліку повернувся на 3 місце.
ss5 Kaihuavaara II
Показав третій результат. (4:43,36). Знову не впевнено починав. Особливо погано проходив 2 шпильки. Але під кінець трохи розігнався. (Тіпа мій коньок - починаю обережно, а по ходу більш вільніше їду biggrin ).
Шостий етап проїхав як навіжений. На початкувиконав кульбіт (кілька разів перевернувся biggrin ) тай поїхав далі. В підсумку на першому відрізку привіз 10 сек, на другому 14, а на третьому врізався в дерево і в мене полетіла коробка передач. В підсумку - ретіре. звичайно прогрес я не зберіг і проїду цей етап ще раз (а може і два biggrin )
П.С. повтори виложу завтра.



 
sashaДата: Неділя, 17 Гру 2006, 20:42 | Сообщение # 58
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішив ще сьогодні доїхати Фінляндію.
ss6 Mustaselka II
Ух. Класно приїхав (як на мене biggrin ). Проїхав зі своїм кращим часом - 5:55.68. Виграв 30 сек у найближчого переслідувача (Льоба). Правда були помилки. На початку занесло в дерево. Думав - капец. Але втратив тільки бампер і поїхав далі smile .
Їхав обережніше і привіз на 1 відрізку 7 сек, на другому трохи додав - вже +21 сек. На останньому знову трохи заобережнічав (що хоча б фінішувати biggrin ).
Короче виграв останні спецучасток, а з ним і Фінляндію загалом. Ура ... happy
************************************************************************
Переходим в штати. (Рамада раллі. здається)
ss1 Diamond Creek
Приїхав перший. Час 3:36.63 (своєму кращому часу програв 2 сек). Проїхав в хорошому темпі. Перші 2 відрізки прошо практично один в один з Льобом (вигравав долі секунд в нього), але в кінці він мабуть помилився і виграв в нього 13 сек. Другим прийшов Солберг (+4 сек.)



 
RulyajanДата: Понеділок, 18 Гру 2006, 10:21 | Сообщение # 59
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Я все ще не довів до кінця свій ХАЛЯВА-чемпіонат.., ще залишився один доп у австралії. Думаю сьогодні доїду і сподіваюся таки "відкрию" 2000-ну субару...
Далі планую розпочати чемпіонат імені "Себастьяна Льба", тобто на 4-х раллі взяти 1-ше місце, а на 2-х - 2-ге місце. Поки рівень складності виберу - "Професіонал", все одно думаю виникнуть СЕРЙОЗНІ проблеми зайняти друге місце у Великобританії і Франції. Напевно буду іхати на 2000-ні субарі або 307-му пежо... Новий Фокус залишуна десерт (якщо він взагалі зявиться). Тоді і надсилатиму повтори. А у тому скіні стенограма у штурмана суперова.


 
sashaДата: Понеділок, 18 Гру 2006, 12:05 | Сообщение # 60
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Останні мої повтори (4 штуки)

в мене Льоб нище 2 місця не приходить angry





Повідомлення відредактував sasha - Понеділок, 18 Гру 2006, 12:08
 
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Пошук: