[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Richard Burns Rally
RulyajanДата: П`ятниця, 22 Гру 2006, 15:37 | Сообщение # 76
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Твої повтори поскачував...Будем посмотреть....
SS2. Того вильоту на повороті 90 градусів можна було уникнути. А от при спуску у лісі в мене також постійно виникають проблеми: або благополучний спуск при малій швидкості, або більша швидкість і аварія... Фінішував ульотно!!!
SS3. Здається несло у право...
SS4. Дійсно "бойовий" темп... А на тому зактитому трампліні я майже завжди вилітаю.. Про нього треба памятати і перед заїздом на нього сильно брати у право, щоб у подальшому приземлитися на трасу....
Класно пройдено....




Повідомлення відредактував Rulyajan - П`ятниця, 22 Гру 2006, 16:31
 
sashaДата: П`ятниця, 22 Гру 2006, 23:53 | Сообщение # 77
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Cидів сьогодні на роботі і не мав шо робити. Ось і зробив скін для наступного свого чемпіонату (для Ксари). Поки ще без спонсорів і номера (залежить яке місце я займу в цьому чемпіонаті). Можеш зацінити:




 
sashaДата: Понеділок, 25 Гру 2006, 12:26 | Сообщение # 78
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Ото я облажався. Все раллі США лідирував і на останньому етапі програв Льобу АЖ 23 сотих секунди. (я зберіг бо приїхав останній етап 2-ий, програвши йому менше секунди, думаючи що я маю ще певний запас. блін треба рахувати ті кляті секунди).
Цього могло не трапитись, якби я на сс5 проїхав в одному темпі (після другого відрізку вигравав у всіх 11 секунд, і став обережнічати, от і приїхав аж 5 (програвши льобу 4 сек.).
Ось результати:


Повтори:
usa-ss5- Prospect Ridge
usa-ss6- Fraizer Wells

думаю вже зрозуміло, що втративши перемогу в штатах, я втратив надію на перемогу в чемпіонаті. Тепер у Льоба 2 очка переваги і 2 етапи (Францію він полюбе виграє angry , а Австралію я полюбе не зможу виграти sad ).
Зараз перед мною стоїть завдання взяти якомога більше очок в Франції (не менше 2-х). І все ж таки є надія, що і Льоб десь помилиться wink . Може десь з ровера впаде happy .
Ну а те, що шанси в мене мінімальні показав перший спецучасток в Франції. Я навіть в 8 кращих не попав. sad . Хоча старався. sad .
fra-ss1- Cot D'Abroz



 
sashaДата: Вівторок, 26 Гру 2006, 09:38 | Сообщение # 79
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
На рахунок нового фокуса (той шо 06).
Я не хотів його ставити до закінчення теперешнього чемпіонату, тому ставив тимчасово замість Форда 2000 (раніше в мене там Шкода була), і фізику скопіював в папку для субаріка 2000. Проїхав нормально без вильотів. Правда в кінці коли я подивився повтор і нажав вихід до головного меню - гра зависла. Тепер я поняв чому в мене гра почала зависати. Справа в тому, що мабуть в мене дві моделі машини привязані до одної фізики (для одної вона підходить, а для іншої - ні). Я думаю мені треба конкретно почистити ці дві папки (карс і фізікс).
Я не хочу ставити форда замість субару 2000. Тому я зараз запитаю там на форумі РБР Росія чи можна замість іншої ставити.



 
sashaДата: Вівторок, 26 Гру 2006, 09:58 | Сообщение # 80
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
народ пише шо фізика у фокуса06 за крута. буде нова (більш реалістична). надіюсь нова буде до початку нового мого чемпіонату


 
sashaДата: Вівторок, 26 Гру 2006, 10:40 | Сообщение # 81
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
На рахунок того, замість якої машини можна поставити форда, все просто. Ось в файлі рідмі:
Quote

1. Вставте папку "FORD_FOCUS_2006" в папку "...\Richard Burns Rally\Cars".

2. Відкрийте "cars.ini" розміщений в тій самій папці "Cars" і замінити наступні рядки:

[Car07]
FileName = "Cars\impreza00\impreza00.sgc"
IniFile = "Cars\impreza00\impreza00.ini"
ShaderFile = "Cars\impreza00\impreza00_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\impreza00\impreza00_shader_settings"
TexturePath = "Cars\impreza00\Textures\"

На ці:

[Car07]
FileName = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06.sgc"
IniFile = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06.ini"
ShaderFile = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06_shader_settings"
TexturePath = "Cars\FORD_FOCUS_2006\Textures\"

Зберегти і закрити.

Вам не обовязково заміняти саме 2000 Impreza. Ви можете
замінити будь-яку іншу з файла "cars.ini".
Перед тим як зробити 3 крок вам необхідно відкрити папку
"Physics" цього архіву і переіменувати папку "s_i2000" згідно
наступної таблиці:

"c_xsara" якщо ви заміняєте Citroen Xsara WRC (Car00)
"h_accent" якщо ви заміняєте Hyundai Accent WRC (Car01)
"mg_zr" якщо ви заміняєте MG ZR Super1600 (Car02)
"m_lancer" якщо ви заміняєте Mitsubishi Lancer Evo7 WRC (Car03)
"p_206" якщо ви заміняєте Peugeot 206 WRC (Car04)
"s_i2003" якщо ви заміняєте Subaru Impreza WRC 2003 (Car05)
"t_coroll" якщо ви заміняєте Toyota Corolla WRC (Car06)



3. Вставте папку "Physics" в папку "...\Richard Burns Rally"

4. Грайте і насолоджуйтесь!




 
sashaДата: Вівторок, 26 Гру 2006, 10:50 | Сообщение # 82
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в шоці. Як мені вдалося на ній проїхати? Я ж поставив фокус 06 на місце Car06, а фізику залишив s_i2000. Тобто по суті я їхав на чужій фізиці (мабуть тому машина не вразила). Сьогодні попробую по новому (переіменую на папку t_coroll) і політаю на тому самольоті happy .


 
RulyajanДата: Вівторок, 26 Гру 2006, 10:59 | Сообщение # 83
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Скін прикольний... А ще пару рекламок, взагалі буде глянц....

Гра спеціально так зроблена: спочатку ти фіксуєш або не фіксуєш свій результат, а вже потім воно показує тебе у загальному ранку... Я так "облажувався" і не раз.. У будь-якому випадку борись до кінця.

Те, що у форда БЕТА-фізика добре... Я спокійно закінчу чемпіонат на пежо... Повторів ще сьогодні не кидаю, бо не "наїздив", подивлюся тільки твої...

Твої повтори, звичайно, переглянув. Не буду давати, типу, всяких порад, бо проти тих пацанів, які проходять «Фрейзер Уелс» за 1.53 ми з тобою водії трамваїв. А от «Кот д’Аброз» ти пройшов класно (особливо «шпильки»). Якби занадто не пригальмовував у «селі», думаю час був би секунд на 10 краще, а може і більше.
По поводу Фокуса’06. Я пройшовся по «широкому форумі», складається враження, що на ньому в бойовому режимі катався кожен другий житель СНД. Так всі прям обсир@ють: то не так, тут не так. Типу «німий глухому розказує». Моя суб’єктивна думка. Модель – шикарна. Подобається, що окремо пророблені «зимові» диски – супер... Фізика... Про неї може розказати хіба Гронхольм чи Хірвонен (плюс ще пара-трійка пілотів). Мені сподобалось, що як і попередні моделі дуже ПЕРЕДБАЧУВАНИЙ. Ти очікуєш від нього заносу – так і стається... Під час заносу думаєш: «ну все, буду у тих соснах» – бах... Мені Фокус’06 подобається...Дякуємо Едді3спайну і Руеді....
По своїх останніх допах.... Подивишся... Завжди відчував недостатню чутливість до руля. Врезультаті при виході із пари поворотів вилітав... Траси не хотлапив, тому подивишся...

Прикріплення: 04439846.zip (484.4 Kb)




Повідомлення відредактував Rulyajan - Середа, 27 Гру 2006, 18:00
 
RulyajanДата: Середа, 27 Гру 2006, 18:00 | Сообщение # 84
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Ще повтор...
Прикріплення: 53408061.zip (590.6 Kb)


 
sashaДата: Четвер, 28 Гру 2006, 00:18 | Сообщение # 85
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо Форда'06, то я його нормально поставив і насправді прикольний. Тільки треба привикнути до нього, підлаштувати піл себе і буде супер. Я просто занадто привик до старого форда smile


 
sashaДата: Четвер, 28 Гру 2006, 16:21 | Сообщение # 86
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Доречі скачав я собі кілька заготовок текстур. Якщо хочеш, можу тобі зробити тестуру для пижа307 (ти ж на ньому їздиш?). Тільки скажи який колір і спонсори :). Ага і стартовий номер який?




Повідомлення відредактував sasha - Четвер, 28 Гру 2006, 16:23
 
sashaДата: Вівторок, 02 Січ 2007, 09:41 | Сообщение # 87
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
На БХ появилась нова Fabia WRC 2005 1.2
Quote
Fabia WRC 2005 1.2 01-02-2006
Fabia v1.0 made by Kubrt.
Fixed and updated to v1.2 by eddy3spain

Updates:

New tarmac rims (by eddy3spain)
Normals fixed
Bugs fixed
Mapping fixed
Some textures fixed (with Tremblay's help)
The v1.1 version had some bugs, I have fixed them. Now it has also a better damage model.


Ось 30/12/2006 появився апдейт Шкоди Фабії (зробив чувак, який переробляв Сітроєн 2006). Сьогодні попробую поставити smile



 
sashaДата: Вівторок, 02 Січ 2007, 09:42 | Сообщение # 88
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Жаль що Шкода здається йде з WRC в наступному році


 
sashaДата: Вівторок, 02 Січ 2007, 09:53 | Сообщение # 89
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
А ще придурки зробили Порш - тут


 
RulyajanДата: Вівторок, 02 Січ 2007, 10:11 | Сообщение # 90
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
По-перше вітаю з Новим Роком. Бажаю всіх гараздів...
От прийшов на роботу, і зразу сюди.... Бачу за новий рік зявилося багато нового до е-раллі... Зараз буду дивитися... Вчора у свому чемпіонаті пройшов у "Хоккаідо Ралі" перший доп - "Ноікер". Ішов дощ.. Хоть і зайняв 1-ше місце, та все одно залишився незадоволений.. Пару раз був на обочині, один раз з розворотом. Боровся з недостатньою керованістю, зате добре виходили із спіна...
На рахунок скіна... До пижика, в принципі не треба.. А от до фокуса...Я подумаю якого.. Повтор додам пізніше...




Повідомлення відредактував Rulyajan - Вівторок, 02 Січ 2007, 10:14
 
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Пошук: