[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Richard Burns Rally
sashaДата: Середа, 10 Січ 2007, 12:41 | Сообщение # 121
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
на БХ появилася заготовка для Фокуса 06


 
RulyajanДата: Четвер, 11 Січ 2007, 13:22 | Сообщение # 122
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Ті пацани багато говорять а мало роблять... Вони поки зарелісять ту Ладу, то "закордонні" хлопці вже купу машинок введуть у гру...
А заготовка це добре!!!


 
sashaДата: Четвер, 11 Січ 2007, 17:35 | Сообщение # 123
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
там пацан активно 3Д-мадель робить (канікули ж у студентів :)). Але як зробить її до кінця не знати хто буде текстурінг (яке розумне слово, блін :)) робити. А фізику?


 
RulyajanДата: П`ятниця, 12 Січ 2007, 15:53 | Сообщение # 124
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Якби нам Лада 110 була "рідною", вітчизняною машиною то я б на неї чекав. А так мене не цікавить до Річарда ані вона, ані тачки аля Порше, Ферарі, Ламборгіні, МакЛарен тощо... happy

 
sashaДата: П`ятниця, 12 Січ 2007, 17:20 | Сообщение # 125
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачив скрін сузуки ралійної (на литовському сайті). Вона здається наступного сезону буде участувати в чемпіонаті світу (не знаю в якому класі).




Повідомлення відредактував sasha - Субота, 13 Січ 2007, 10:27
 
sashaДата: Субота, 13 Січ 2007, 10:30 | Сообщение # 126
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Чого ти так про Ладу. Якщо чуваки нормально її зроблять (але не скоріше літа biggrin ), то я б собі її поставив замість Шкоди. Вони ж в нашому чемпіонаті їздять. smile
*********************************************************************
А кузов вже майже готовий:

фото 1
фото 2





Повідомлення відредактував sasha - Субота, 13 Січ 2007, 10:33
 
sashaДата: Субота, 13 Січ 2007, 15:12 | Сообщение # 127
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
suzuki


 
sashaДата: Понеділок, 15 Січ 2007, 09:05 | Сообщение # 128
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Подивився твої повтори (три японських і один фінський).
В Японії звичайно можна було краще проїхати (чистіше), але і так результати класні. Навіть незважаючи на вильот в кінці Сіпіркакіма (ох уж цей обрив і скреля з двох сторін angry ) показав час кращий ніж рекорд траси. Ну а Фінляндія - просто супер. Класно пройшов, бвльше в мене нема слів smile .

Знову в мене перерва в чемпіонаті. Вчора тільки встиг повтори подивитись, трохи потренуватися в Австраліїї і проїхав першу трасу в чемпіонаті. Так як не виложив - значить невдало (бо міг краще wink ).



 
RulyajanДата: Понеділок, 15 Січ 2007, 10:36 | Сообщение # 129
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sasha)
suzuki

Тю, прикол! Класна сузука... Наскільки я знаю це передньоприводна із групи "джуніор" ВРЦ...

Quote (sasha)
Вона здається наступного сезону буде участувати в чемпіонаті світу

Вона і так вже давно участвує... Правда зараз вона трохи менша, трьох дверна. Щоправда японці планували виставити якусь "сузуку" SW чи SX (вже не памятаю) в WRC. Але щось затихло.

Quote (sasha)
Знову в мене перерва в чемпіонаті.

У мене також з часом не дуже і, як наслідок, перерва у чемпіонаті. Щоправда за ці дні збираюся пройти декілька допів.

Додивився твої повтори у Франції... Класно, а головне акуратно. Я помітив, що у тебе добре виходить проходити шпильки. У мене завжди як не "перезанос" то "недозанос".


 
sashaДата: Вівторок, 16 Січ 2007, 12:10 | Сообщение # 130
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
А я скачав собі ВАЗ 2107, для приколу проїдусь biggrin


 
RulyajanДата: Середа, 17 Січ 2007, 12:18 | Сообщение # 131
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Здоров. Отже мій чемпіонат. Не знаю чому, але на 3-му допі буквально розвалив підвіску, ніби значних ударів не було. Як наслідок, вже на SS4 відчував проблеми з приземленням після стрибків, зад боліда дуже підкидало. На сервісі майже не встиг нічого суттєвого відремонтувати. Ще в придачу на 5-му допі повністю абсурдно перекинувся на самому фініші. SS6 намагався їхати дуже акуратно, щоб бува взагалі не стати посеред траси. Ну, але в результаті 1-ше місце. Це означає, що поки у “Sebastian Loeb Challenge” я іду по плану. Вже виграв три раллі.

“Рамада Експрес Раллі”. Ще раз переконався, що в свій час добряче “посидів” із налаштуваннями 307-го. Болід у кожному повороті неначе читає і виконує мої думки. Звичайно помилки були. На другому допі по дитячому вилетів із середнього правого повороту, а на третьому допі увійшов в кураж на трамплінчиках і ледь-ледь на максимальні швидкості “не загубив” трасу. Під-час проходження пошкоджено тільки передній бампер. Наступні три допи можна назвати двома словами: «сеанс телепатії». Були, звичайно помилки, але такого кайфу від Річард Бьорнс Ралі я ще не ловив...Ну, перше місце.

«Монт Бланк Ралі». Налаштувань до 307 не маю. Ішов дощ. Перший поворот, перша сосна – моя!!! Буду хотлапити, але перед тим проведу тести. Як не як, а у Хранції треба приїхати другим (першим і не мрію).

Повтори у "архіві файлів" називаються "Повтори ч*". Заархівовані і розбиті тотальним командером... Пять штук


 
sashaДата: Середа, 17 Січ 2007, 16:12 | Сообщение # 132
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Cкачав і обовязково подивлюся


 
RulyajanДата: Четвер, 18 Січ 2007, 10:31 | Сообщение # 133
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Я взагалі помітив, що у Фінляндії будь-який болід буквально розвалюється. Навіть при акуратному проходженні допу... Напевно у фінці "напрограмували" багато пошкоджень

 
sashaДата: Четвер, 18 Січ 2007, 14:52 | Сообщение # 134
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Може бути. А в Коліні, я памятаю, саме на снігу у Швеції в мене найменші пошкодження були, а на гравійній Фінляндії - найбільші.


 
sashaДата: Понеділок, 22 Січ 2007, 10:20 | Сообщение # 135
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
На вихідних проїхав три траси в Австраліїї.
Першу досить непрогано (був другим, після Льоба). На другій приїхав швидше за нього і перемістився на першу позицію. Але на третій трасі наробив помилок і опустився на 4 місце (хотлапити не схотів).
повтори

Тепер залишається надіятись, що Льоб десь помилиться. Я відстаю на 6 очок.





Повідомлення відредактував sasha - Понеділок, 22 Січ 2007, 10:21
 
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Пошук: