[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Richard Burns Rally
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 09:40 | Сообщение # 106
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
Гравійна франція... Шаман однако...

Це не гравій, я нічого не міняв, їхати всеодно важко. Це так шини горять (тільки на деяких шпильках).
Quote
- які вибирати налаштування альфа-каналів у останнюму діалоговому вікні (там де ставиться галочка "типу використоввати мітмап").

Там де MIP Map Generation залишив як було - Generate MIP maps і All (справа)
А от треба звернути увагу на Save Format: коли я малюю текстуру капота то в основному ставлю DXT1 RGB (No Alpha) (перший в списку), а для вікон, щоб були прозорі - 8:8:8:8 ARGB (32 bit). А знизу має бути 2D Texture. В інших настройках я нічого не міняю. Доречі як треба зберігати: малюєш текстуру, зберігаєш наприклад в jpg. Потім Відкриваєш відповідний dds файл, об'єднуєш слої (Виполнить сведенья) і зберігаєш.



 
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 09:49 | Сообщение # 107
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Продовжую чемпіонат.
ss4 Cote D'ArbrozII
Зробивши кілька спроб (більше 5) останню їхав аж надто обережно. Перед тим я потренувався і в вільному заїзді приїхав на 10-15 сек краще (все ж таки в чемпіонаті більш обережніше їдеш smile ).
Проте і цей час дозволив мені піднятися на 4 місце (дакуючи дощу :)).
Прикріплення: 33804401.zip (465.7 Kb)



 
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 09:52 | Сообщение # 108
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ss5 Joux Verte
Досить довга траса (7.9 км) і тому я старався їхати у швидкому темпі (в певній мірі мені це вдалося). на першому допі я програвав тільки 2 сек.. (Ксавьєру Понцу). Проте в кінці зробив кілька помилок і в підсумку показав не дуже хороший результат. Але я все ж таки перемістився на 3 місце (Гронхольм погано пройшов цей етап).

Останній етап - Bisanne. Зробив кілька помилок (один раз навіть потрібна була допомога глядачів :(). Але я вирішив все ж таки доїхати, щоб порахувати скільки я до цього вигравав в Гронхольма. Вийшло, що я виграю в нього тільки 1,73 сек. Наступного разу буду уважніше їхати smile

Прикріплення: 77043648.zip (857.2 Kb)



 
RulyajanДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 14:55 | Сообщение # 109
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
По твоїх рекомендаціях у мене виходить наступне. Після малюванні вибираю "обєднати слої", далі: Save Format - DXT1 RGB (No Alpha); Mip Map Generation - Generate Mip maps (All). В результаті створений файл у два рази менший (???!!!!), а машинка розфорбована повністю хаотично...

Будь-ласка напиши мені подробну послідовність дій. Який файл відкривати? Якщо перед цим виникає якесь вікно, що там вибирати? Які суттєві маніпуляції треба провести у Фотошопі? Подробно і уважно опиши які опції вибирати у вікнах при збереженні.

P.S. Я нічого не маю проти Мітсубіші, але надпису "Mitsubisi WRC......." під аватаром я не створював і не хочу щоб він там був....




Повідомлення відредактував Rulyajan - П`ятниця, 05 Січ 2007, 14:58
 
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 16:13 | Сообщение # 110
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
Будь-ласка напиши мені подробну послідовність дій. Який файл відкривати? Якщо перед цим виникає якесь вікно, що там вибирати? Які суттєві маніпуляції треба провести у Фотошопі? Подробно і уважно опиши які опції вибирати у вікнах при збереженні.

Зараз я на роботі трохи занятий тому не маю часу це зробити. А от вдома зроблю маленький мануал з скрінами.
Quote
Я нічого не маю проти Мітсубіші, але надпису "Mitsubisi WRC......." під аватаром я не створював і не хочу щоб він там був....

Просто тут на форумі в залежності від кількості повідомлень буде мінятися статус. в тебе їх 65, а коли би було 80 то вже би інший напис був. (в кого менше 20 повідомлень пише ZAZ team, менше 40 - Skoda WRC Team). Ну добре я поміняю. Так добре? Чи може щось інше?



 
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 16:16 | Сообщение # 111
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
А ти покіщо малюй і зберігай в PSD (Photophop)


 
RulyajanДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 16:25 | Сообщение # 112
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
peace Це друга справа....

 
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 16:27 | Сообщение # 113
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
а ти пробував той порш?


 
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 16:29 | Сообщение # 114
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
а бачив оце?


 
sashaДата: П`ятниця, 05 Січ 2007, 23:58 | Сообщение # 115
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
ss6 Bisanne
Моєю метою було пройти не гірше Гронхольма (принаймі програти не більше секунди).
З цим завданням я справився (Маркус відстав від мене на 20 сек.), хоча проїхав м'ягко кажучи не дуже sad
повтор






 
sashaДата: Неділя, 07 Січ 2007, 22:58 | Сообщение # 116
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Обіцяний мануал зі скрінами
Прикріплення: 54652720.zip (221.6 Kb)



 
sashaДата: Вівторок, 09 Січ 2007, 14:17 | Сообщение # 117
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
на БХ вийшла нова версія Форда (1.2). Не знаю чи качати? Вона вроді не дуже відрізняється sad


 
RulyajanДата: Вівторок, 09 Січ 2007, 16:39 | Сообщение # 118
Модератор
Група: Модераторы
Повідомлень: 251
Репутація: 12
Статус: Offline
Той сітроен С2 я бачив, щоправда качати його, як і другу версію Фокуса06, бажання не маю. Подивився твої повтори у Франції. Бачу ти ідеш по кільцевому... і ще сподобалось проходження шпильок... Коротше "воюємо" далі.

Четвертий і пятий допи у "Хоккайдо раллі". В загальному можу сказати, що пристойно зрізав і "мандрував" по обочині...Подивишся.
http://sasha.pp.net.ua/load/6-1-0-6

Шостий доп японії і перший фінляндії... Японія в томуж дусі.. В результаті 1-ше місце. По Фінляндії. "Снігові" налаштування для 307-го у мене вже були. Яле я не міг подумати, що такі. Болід веде себе просто фантастично. Навіть слів немає. Таких вдалих настройок я ще не робив (принаймі під себе). Зі спіна виводиться легко, управління перфектне... Правда під-час перегляду ти частенько побачиш мене на обочині, але це виключно через те, що практикую так звану їзду "від валу". Це так на майбутнє. Проїхав і другий доп. Але при кінці занадто різав по внутрішньому радіусу, в резутьтаті трійна бочка, колеса до середини... Коротше вирішив хотлапити...

Прикріплення: 22194724.zip (947.1 Kb)




Повідомлення відредактував Rulyajan - Вівторок, 09 Січ 2007, 17:03
 
sashaДата: Середа, 10 Січ 2007, 10:22 | Сообщение # 119
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тоже не маю бажання качати той Форд (я думаю вони тільки фізику трохи змінили).
Повноцінно продовжити чемпіонат (я вже в Австралії) не вдалося. Було мало часу sad
Встиг тільки проїхати перший спецучасток. Іхав не погано, але в кінці трохи не справився з керуванням і вилетів (застряв в кущах, що потрібна була допомога). Але поїхав далі. В підсумку приїхав 5 чи 6. Звичайно не зберіг, бо відчуваю (більше того, знаю), що можу краще. Принаймі цю трасу smile



 
sashaДата: Середа, 10 Січ 2007, 11:32 | Сообщение # 120
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 372
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивись чуваки взялися ладу робити - фото

А то тільки розмови були (мабуть рік). Потім гроші збирали smile



 
Форум про все » Форум на sasha.pp.net.ua » Комп'ютерні ігри » Richard Burns Rally (Це не гра - це раллі)
Пошук: